دوشنبه, خرداد ۲۸, ۱۴۰۳
Homeساختمانافتتاح جدید مسکن مهر در پرند

افتتاح جدید مسکن مهر در پرند

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند با اعلام رفع نواقص مترو و تکمیل مسکن مهر آن شهر جدید، گفت: مترو و بیش از ۴۳۰۰ واحد مسکن مهر پرند تکمیل شده و آماده افتتاح است.

به گزارش اخبار ساختمان، آرش صیادی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند به تشریح روند ساخت و ساز واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن، تکمیل واحدهای باقیمانده مسکن مهر و تازه ترین وضعیت متروی پرند پرداخت.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با اعلام اینکه چهار هزار و ۳۰۰ واحد مسکن مهر، تکمیل و بهره برداری شده و متروی پرند نیز رفع نقص شده و آماده بهره برداری است، گفت: در موضوع نهضت ملی مسکن، تامین زمین ۳۱ هزار واحد مسکونی انجام و عملیات اجرایی ۲۳ هزار واحد آغاز شد.

صیادی ادامه داد: هشت هزار واحد دیگر نهضت ملی مسکن در شهر جدید پرند نیز در مرحله تعیین پیمانکار است که به زودی وارد مرحله ساخت و ساز خواهد شد.

وی در خصوص متروی پرند، اعلام کرد: تمامی نواقص متروی پرند رفع شده و آماده افتتاح و مسافرگیری است.

صیادی در خصوص تکمیل واحدهای مسکن مهر پرند، اعلام کرد: چهار هزار و ۳۰۰ واحد مسکن مهر پرند هم‌اکنون تکمیل شده و آماده بهره برداری است.

به گفته وی، یک مرکز بهداشتی-درمانی در همکاری با مرکز اورژانس و یک بوستان و همچنین یک مجموعه تجاری در محله کم برخوردار در شهر جدید پرند تکمیل شده و آماده بهره برداری است. به نقل از خبرگزاری اخبار ساختمان

آخرین اخبار املاک و مسکن را در پارس آسیا کیا بیابید.

بیشتر بخوانید:  از شهرها بروید تا شما را خانه دار کنند
مقالات مرتبط

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

محبوب ترین

نظرات اخیر