شنبه, اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۳
Homeاملاکافتتاح ۵۲۳۰ واحد مسکن مهر در پردیس

افتتاح ۵۲۳۰ واحد مسکن مهر در پردیس

امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی ۵۲۳۰ واحد مسکن مهر به همراه ۱۵ پروژه روبنایی در شهر جدید پردیس افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، صبح امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار تهران، فرماندار پردیس، مدیرع

امل شرکت عمران شهرهای جدید و مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس، آیین بهره‌برداری از ۵۲۳۰ واحد مسکن مهر به همراه ۱۵ پروژه روبنایی برگزار شد.

در این مراسم خلیل محبت‌خواه – مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس – بیان کرد: امروز قرار بود ۷۰۰۰ واحد در پردیس افتتاح شود که متوجه شدیم برخی واحدها نواقص جزئی دارد. سعی داریم پروژه‌ها را بر اساس استانداردهای روز افتتاح کنیم.

وی افزود: پروژه‌ها در پردیس از حدود ۱۰ سال قبل شروع شده بنابراین معلوم است در چه وضعیتی قرار دارد؛ بعضی بلوک‌ها نیاز به مقاوم سازی داشتند که انجام شد. همکاران ما بعضاً در دو شیفت و سه شیفت به صورت شبانه روزی کار می‌کنند.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس تصریح کرد: ۲۵ پیمانکار را که به تعهدات خود در پردیس عمل نکردند فسخ قرارداد کردیم. البته اقدامات حقوقی و قضایی را برای کارهایی که قبلاً انجام داده‌اند صورت دادیم که باید پاسخگو باشند.

محبت‌خواه با اشاره به دستور وزیر راه و شهرسازی برای تعیین تکلیف خانه‌های خالی در پردیس گفت: با توجه به اینکه بلوک‌ها ۵۹ واحد است حدود ۱۰ تا ۱۵ واحد باید ساکن داشته باشد تا دستگاه‌های خدمات رسان آب و برق را تامین کنند. در غیر این صورت اگر واحدی خالی باشد مشمول مالیات می‌شود.

وی اظهار کرد تاکنون تعداد ۴۷۱۰ واحد خالی در پردیس را با مستندات به سازمان امور مالیاتی معرفی کرده‌ایم. همچنین برخی زمین‌ها که در دست متصرفان بود آزاد کردیم.

بیشتر بخوانید:  تعداد املاک و شرکت‌های بنیاد مستضعفان اعلام شد!

مدیرعامل شرکت عمران پردیس یادآور شد: زیرساخت‌های فاز ۸ حدود یک سوم بود در بعضی جاها این فاز مثل تپه بود اما الان زیرساخت‌ها تکمیل و آسفالت معابر انجام شده است.

وی با اشاره به مشکلات پروژه‌ها در پردیس گفت: از بیرون می‌توان ۱۰۰ ایراد گرفت اما وقتی وارد گود می‌شویم مشکلات را می‌فهمیم. خوشبختانه همه پای کار آمده‌اند. نمونه‌اش در انتخابات بود که به دلیل مشارکت بالا برگه‌های رای در پردیس تمام شد.

به نقل از خبرگزاری ایسنا

اخرین اخبار املاک و مسکن را در پارس آسیا کیا بیابید.

مقالات مرتبط

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

محبوب ترین

نظرات اخیر