سه شنبه, خرداد ۸, ۱۴۰۳
Homeمتفرقهافزایش صندلی های پرواز در سال 1402

افزایش صندلی های پرواز در سال ۱۴۰۲

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ بعد از انجام بازرسی‌های سنگین روز پنجم اسفند امسال عملیاتی شد.

این پروژه با تلاش شبانه روزی متخصصان و جوانان فنی مهندسی شرکت آسمان ‌در کمترین زمان ممکن صورت پذیرفت؛ ارتقای تعداد صندلی پروازی آسمان بخشی از برنامه‌‌‌‌ مدیرعامل آسمان در راستای توسعه این شرکت هواپیمایی است.

ا‌نجام تعداد زیادی از امریه‌های اجباری و تعویض دو ارابه فرود و همچنین بازرسی‌های سنگین در قسمت کابین و کارگوها از نکات قابل توجه این بازرسی است.
این هواپیما روز پنج شنبه چهارم اسفند ۱۴۰۱ از ساعت ۱۵:۱۵ حدود ۱.۵ ساعت پرواز آزمایشی انجام داد و پس از اطمینان از بازرسی های انجام شده، روز جمعه ۵ اسفند به خطوط پروازی پیوست.

این بوئینگ ۷۳۷ روزانه حداقل هشت پرواز به صورت رفت و برگشت انجام می‌دهد.

این مهم که بخشی از برنامه توسعه ناوگان آسمان است، با پیگیری و تاکیدات خلبان شیرودی مدیرعامل هواپیمایی آسمان و در راستای ارتقاء خدمت رسانی به مردم و به دنبال سیاستهای ابلاغی از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری محقق شد.

پیش از این و در ماه گذشته، با تامین موتور، یک فروند فوکر ۱۰۰ شرکت آسمان نیز به خطوط پروازی این شرکت هواپیمایی پیوسته بود.

 

بیشتر بخوانید:  شروع دوره های فروش با متدهای نوین
مقالات مرتبط

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

محبوب ترین

نظرات اخیر