شنبه, اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۳
Homeاملاکاقساط وام مسکن 5 میلیون تومان اعلام شد

اقساط وام مسکن ۵ میلیون تومان اعلام شد

سقف بازپرداخت وام نهضت ملی مسکن در ۲ سال ابتدایی ۵ میلیون تومان اعلام شد

تهران- ایرنا- رییس هیات‌عامل صندوق ملی مسکن از تسهیل‌گری برای بازپرداخت وام نهضت ملی مسکن در ۲ سال ابتدای آن خبر داد و گفت: به پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و با ابلاغ بانک مرکزی شرایطی فراهم شده است تا بازپرداخت وام نهضت ملی با سود ۱۸ درصد در ۲ سال ابتدای آن از ماهانه پنج میلیون تومان بیشتر نشود.

 به نقل از خبرگزاری ایرنا از وزارت راه و شهرسازی، “محمدرضا مهدیار اسماعیلی” از تسهیل‌گری وزارت راه و شهرسازی برای متقاضیان نهضت ملی مسکن در بازپرداخت تسهیلات در ۲ سال ابتدای آن خبر داد.

رییس هیات‌عامل صندوق ملی مسکن گفت: به پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و با ابلاغ بانک مرکزی شرایطی فراهم شده است تا بازپرداخت وام نهضت ملی با سود ۱۸ درصد در دو سال ابتدای آن از ماهانه پنج میلیون تومان بیشتر نشود. بنابراین در سال های بعدی رقم بازپرداخت به شکل پلکانی افزایش می‌یابد.

مهدیار اسماعیلی توضیح‌داد: این فرآیند این امکان را در اختیار برخورداران از وام نهضت ملی مسکن فراهم می‌کند تا در ابتدای پروژه که به دلیل آورده، توان مالی متقاضیان محدود و پرداخت اقساط دشوار است، بتوانند در بازه ۲ ساله از تنفس اقساط کنترل شده استفاده کنند و منابع و توان مالی خود را برای بازپرداخت اقساط در سال‌های بعدی افزایش دهند.

وی ادامه‌داد: بازپرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن با سود ۱۸ درصد پرداخت می‌شود و این الگو برای بازپرداخت ثابت است.

آخرین اخبار املاک و مسکن را در پارس آسیا کیا بیابید.

بیشتر بخوانید:  تلاش برای بالا بردن مصنوعی قیمت مسکن
مقالات مرتبط

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

محبوب ترین

نظرات اخیر