سه شنبه, خرداد ۸, ۱۴۰۳
Homeصنایعتحولی عظیم در آموزش های صنعت هوایی

تحولی عظیم در آموزش های صنعت هوایی

طی جلسه ای در مکان مرکز آموزش هوایی هما بین آقایان کاپیتان شیرازی و دکتر کاشانی کیا انجام شد،طبق سرفصل های آموزشی بر اساس ایزوهای ۲۹۹۹۰ و ۱۰۰۱۵ مقرر گردیده، زیر ساخت های لازم در ارتباط با پیاده سازی این ایزوها فراهم گردیده و در ادامه از توانایی های مرکز مشاوره ایزوکیا و مرکز آموزش هوایی هما در تدوین کلاس ها و دوره های حضوری و آنلاین برای صنعت هواپیمایی کشور،منطقه و سازمان همکاری های اسلامی اقدامات لازم و کافی مبذول گردد.

بر اساس گفته های مدیر کنترل کیفی و تطابق با قوانین ،جناب آقای سراج،مرکز آموزش هوایی هما زیر نظر صندوق بازنشستگی کارکنان هواپیمایی بوده و طی یکسال گذشته رکورد آموزش پرسنل صنعت هوایی در منطقه ،خاورمیانه را شکسته و همچنین از لحاظ کیفی و تجهیزات آموزشی رنک اول منطقه را کسب نموده اند.

همچنین مرکز مشاوره ایزوکیا در کنار توسعه آموزش های صنعت املاک،ساختمان در عرصه ی صنعت هوایی نیز ورود نموده اند.

چشم انداز همکاری های صنعت هوایی و مرکز مشاوره ایزوکیا در ارتباط با جذب شاگردان و متقاضیان شغل در ایران،منطقه و همچنین ۵۷ کشور اسلامی بررسی و به زودی منصه ظهور خواهد رسید.

در ادامه کاپیتان شیرازی در ارتباط با روشی که مرکز آموزش هوایی هما در راستا تغییر مسیر خروج ارز از کشور به ورود ارز به کشور دنبال می کند توضیحاتی ارایه نمودند.

www.isokia.com

لینک کوتاه

بیشتر بخوانید:  شهر کاتالیست تکمیل کننده زنجیره ارزش و جلوگیری از خام فروشی
مقالات مرتبط

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

محبوب ترین

نظرات اخیر