جمعه, خرداد ۴, ۱۴۰۳
Homeاملاکتحویل ۱۲ هزار مسکن مهر تا پایان امسال

تحویل ۱۲ هزار مسکن مهر تا پایان امسال

به نقل از نبض مسکن

️با واگذاری ۱۰ هزار واحد مسکن مهر و مسکن روستایی در ابتدای این هفته، بخش قابل توجهی از مسکن‌های مهر باقیمانده به متقاضیان تحویل داده شد و تا پایان امسال ۱۲ هزار واحد دیگر از مسکن‌های مهر باقیمانده تکمیل و عرضه می‌شود.
️این واحدها در چند شهر جدید قرار دارد که در همین ماه تکمیل آنها به اتمام می‌رسد. روز شنبه هفته جاری با حضور رئیس جمهور در شهر جدید پرند همزمان ۶ هزار و ۸۳۸ واحد مسکونی، ۲۹ پروژه خدماتی و عمرانی روبنایی و زیربنایی مرتبط  و همچنین  ۳ هزار و ۱۶۲ واحد مسکونی روستایی افتتاح شد. بخش قابل توجهی از واحدهایی که افتتاح شدند، واحدهای طرح مسکن مهر هستند که بیش از ۱۰ سال در تکمیل و بهره‌برداری از آنها تأخیر ایجاد شده بود، اما در یک‌ سال گذشته در دست اقدام قرار گرفته و تکمیل شده‌اند.
️بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده مابقی واحدهای باقیمانده مسکن مهر تا پایان سال و بخش دیگر نیز اوایل سال آینده تکمیل و تحویل متقاضیان می‌شود تا به این ترتیب واگذاری مسکن‌های مهر باقیمانده به پایان خود نزدیک و پرونده این برنامه بخش مسکن بسته شود. واحدهای باقیمانده مسکن مهر معضلی بوده که بیش از یک دهه مورد مطالبه مردم است.

بیشتر بخوانید:  دوراهی خرید خانه بزرگ‌‌‌متراژ در تهران
مقالات مرتبط

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

محبوب ترین

نظرات اخیر