سه شنبه, خرداد ۸, ۱۴۰۳
Homeاملاکتصرف املاک شهرداری در منطقه یک

تصرف املاک شهرداری در منطقه یک

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: از ۱۰۱ ملک شهرداری که باز پس گرفته‌ایم، ۴۳ ملک در منطقه یک است که از املاک افراد مطرح بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، داوود گودرزی با بیان اینکه آمار املاک تصرف شده که تاکنون بازگشته به تفکیک مناطق مشخص شده است، گفت: عدد املاک تصرف شده بسیار زیاد است اما در کنار سازمان املاک در تلاش هستیم که سامانه جامع املاک تکمیل شود و املاک را به طور دقیق شناسایی کنیم.

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران همچنین تصریح کرد: این شناسایی انجام خواهد شد تا ببینیم املاک در چه مناطقی واقع شدند و یا بدانیم آیا بر اساس قرارداد واگذار شده یا خیر؟ و یا اینکه قرارداد به اتمام رسیده یا باید تمدید شود؛ چرا که تمام این املاک واگذار شده غیرقانونی نیست و ممکن است تنها مهلت قرارداد به اتمام رسیده باشد.

وی همچنین تصریح کرد: در مجموع در حال انجام اقدامات لازم در خصوص املاک واگذار شده شهرداری هستیم اما هنوز به سرانجام نرسیدیم.

گودرزی گفت: در خصوص املاکی که وضعیت آن‌ها مشخص و قطعی شده یک به یک جلو می‌رویم و معطل نمی‌مانیم که سامانه جامع املاک کامل شود.

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با بیان اینکه وقتی به این می‌رسیم که ملکی در منطقه‌ای به اشتباه تصاحب شده، به املاک شهرداری برمی گردانیم، گفت: تاکنون ۱۰۱ فقره از املاک را باز گرداندیم که از این تعداد ۴۳ ملک در منطقه یک و متعلق به افراد مطرح بوده است.

وی تأکید کرد: شهردار منطقه یک و مجموعه مدیریت شهری با قاطعیت ایستادند و توانستیم این املاک را بازگردانیم که البته کار آسانی نبود.

بیشتر بخوانید:  جریمه ۸ میلیاردی مشاور املاک متخلف در شیراز
مقالات مرتبط

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

محبوب ترین

نظرات اخیر