سه شنبه, خرداد ۲۹, ۱۴۰۳
Homeاملاکتوسعه بافتهای فرسوده به چهارمحال بختیاری رسید

توسعه بافتهای فرسوده به چهارمحال بختیاری رسید

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: طی دو سال اخیر در استان چهارمحال و بختیاری برای ۸۱۸ واحد واقع در بافت های فرسوده پروانه نوسازی صادر شده که مجموعا ۱۵۸ واحد به بهره‌برداری رسیده است.

به نقل از خبرگزاری ایسنا

محمد آیینی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: طی دو سال اخیر در قالب طرح نهضت ملی مسکن در استان چهارمحال و بختیاری برای ۸۱۸ واحد واقع در بافت های فرسوده پروانه نوسازی صادر شده است.

وی افزود: در سفر اخیر رییس‌جمهوری به استان چهارمحال و بختیاری ۱۰۸ واحد مسکونی در بافت های فرسوده استان افتتاح شد که ۳۰ واحد در شهرکرد بود. ۵۰ واحد نیز هفته دولت به بهره‌برداری رسیده بود که مجموعا ۱۵۸ واحد از مجموع ۸۱۸ واحد بازآفرینی به بهره برداری رسیده است.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران تصریح کرد: همچنین در ۱۵ محله از شهرهای مختلف استان چهارمحال و بختیاری از محل منابع قیر رایگان که در اختیار شهرداری گذاشتیم معابر خاکی آسفالت شد و خوشبختانه معابر خاکی استان کاهش پیدا کرد. یک بوستان را نیز در محله مهدیه در سکوتگاه غیررسمی شهرکرد به بهره‌برداری رساندیم.

به گفته وی، چند پروژه روبنایی دیگر از جمله مدرسه، درمانگاه، اصلاح معابر، اصلاح شبکه‌ها و غیره هم در استان در دست ساخت داریم که طی مراحل بعدی و دهه فجر افتتاح می‌شود.

آیینی تاکید کرد: نوسازی بافت های فرسوده استان چهارمحال و بختیاری جای کاری بیشتری دارد که ان شاءالله با اقدام جهادی در دولت سیزدهم، روند نوسازی و بهسازی واحدهای فرسوده تسریع خواهد شد.

آخرین اخبار املاک و مسکن را در پارس آسیا کیا بیابید.

بیشتر بخوانید:  یک شهر پر از خالی!
مقالات مرتبط

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

محبوب ترین

نظرات اخیر