شنبه, خرداد ۵, ۱۴۰۳
Homeفناوریتوسعه دانش فنی و مهندسی کشور در حوزه هواپیمایی‌

توسعه دانش فنی و مهندسی کشور در حوزه هواپیمایی‌

به گزارش خبرگزاری فارس‌ به نقل از روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان، نعمت‌الله ترکی، مدیر‌عامل صندوق بازنشستگی کشوری، امروز چهارشنبه ۳۰ آذر‌ در بازدید از شرکت هواپیمایی آسمان‌ اظهار داشت: با توجه به نقش پررنگ حمل و نقل هوایی در دنیا، توسعه بیش از پیشِ دانش فنی و مهندسی کشور در حوزه هواپیمایی ضروری است.

وی با اشاره به توسعه ناوگان آسمان‌ افزود: صندوق بازنشستگی کشور تلاش می‌کند از همه ظرفیت‌های خود در حد توان برای حمایت از شرکت‌ استفاده کند.

ترکی همچنین بر ضرورت حمایت‌های مالی از شرکت آسمان برای توسعه ناوگان و پیگیری‌های جدی بابت تأمین تسهیلات تاکید کرد و گفت: ‌امید است با تأمین حمایت‌های مورد نیاز، این شرکت بتواند با افزایش صندلی پروازی رشد روزافزون داشته باشد.

در ادامه این جلسه، کاپیتان ابوذر شیرودی، مدیرعامل هواپیمایی آسمان به ارائه گزارش از عملکرد‌ شرکت پرداخت و گفت: شرکت هواپیمایی آسمان ظرفیت‌های بالقوه‌ای دارد که در گذشته کمتر مورد توجه بوده است، اما با برنامه‌ریزی های صورت گرفته از همه این ظرفیت‌ها برای رشد و اعتلای صنعت هوایی کشور استفاده خواهیم کرد.

وی با تأکید بر اینکه ارتقای ایمنی پروازها‌ اولویت اصلی شرکت هواپیمایی آسمان است، اضافه کرد: بهبود ایمنی و حفظ جان مسافر از مهمترین رسالت‌های‌ شرکت است.

مدیرعامل آسمان ضمن تشکر از حمایت‌های مدیر‌عامل صندوق بازنشستگی کشوری از برنامه‌های توسعه‌ای شرکت‌، افزود: توسعه ناوگان، جلب رضایت مسافران و جذاب‌سازی سفر با ناوگان شرکت، از اولویت‌های مهم ما است.

لینک کوتاه

بیشتر بخوانید:  رکورد جابجایی ریلی در سال 1401
مقالات مرتبط

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

محبوب ترین

نظرات اخیر