شنبه, خرداد ۵, ۱۴۰۳
Homeآموزش املاکتوسعه و پیشرفت صنعت ساختمانی با ایزوکیا

توسعه و پیشرفت صنعت ساختمانی با ایزوکیا

شـرکت ساختمـانی بـرنا سـازه با همکاری مرکز و مشاوره ایزوکیا در زمینه صدور و دریافت گواهینامه های ایزو مفتخر به دریافت ایزوهای جهانی گردیده است.

شرکت برنا بنا توسعه در تاریخ ۱۵ / ۰۱ / ۱۳۹۵ بشماره ثبت ۴۸۹۳۵۷ در اداره ثبت شرکتهای تهران ثبت و از بدو تاسیس فعالیت خود را بصورت تخصصی در زمینه طراحی و اجرای عملیات مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای، سیستم های آتشبند و برش بتن مسلح آغاز نمود.
این شرکت نماینده رسمی فروش و اجرا محصولات کمپانی TEAM PRO که تولید کننده انکرهای شیمیایی، انکرهای مکانیکی و سیستم‌های آتشبند در کشور آلمان و امریکا هستند می باشد.

این شرکت با بهره گیری از مهندسین با تجربه و تیم اجرائی مجرب و آموزش دیده، تحقیقات بر روی راهکارهای نوین و متد روز دنیا، و تجهیزات مدرن نقش موثر و پیشرویی در زمینه فعالیتهای شرکت ایفا نموده و توانسته با ارائه بهترین خدمات مهندسی با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین المللی بعنوان یکی از شرکتهای برتر در این حوزه شناخته شود که این مهم انگیزه و اراده، سهامداران و نیروی انسانی ارزشمند این شرکت را جهت ارائه بهترینها و کسب رضایت بیشتر کارفرمایان و همچنین حفظ رتبه و جایگاه شرکت بعنوان یکی از شرکتهای پیشرو، پایدار و راسخ‌تر نموده است، امیدواریم افتخار میزبانی و خدمات رسانی به شما را داشته باشیم

جهت پیاده سازی سیستم های مدیریتی و انجام سرتیفیکیت های بین المللی با ایزوکیا در تماس باشید

بیشتر بخوانید:  برنامه ساخت ۲۰۰ هزار مسکن برای کارگران در صنعت‌شهرها
مقالات مرتبط

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

محبوب ترین

نظرات اخیر