شنبه, خرداد ۵, ۱۴۰۳
Homeاقتصادیخبرهای ضد و نقیض استیضاح مسکن

خبرهای ضد و نقیض استیضاح مسکن

به نقل از موج نیوز:

علی اصغر خانی، عضو کمیسیون عمران مجلس سخنان منشر شده از وی را در شبکه های اجتماعی مبنی بر استیضاح وزیر راه و شهرسازی و اینکه ” دولت در حوزه مسکن فقط شعار می‌دهد” را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی ، دفتر علی اصغر خانی، عضو کمیسیون عمران مجلس درپی انتشار محتواهایی به نقل از این نماینده مجلس در خصوص وزیر راه و شهرسازی و حوزه مسکن اعلام کرد: این نماینده مجلس در چند روز گذشته هیچ مصاحبه ای با هیچ رسانه ای نداشته است و محتواهای منتشر شده می تواند برگرفته از سخنان این عضو کمیسیون عمران در سالهای گذشته و وزیر پیشین باشد.

در این اطلاعیه تأکید شده است: انتشار محتواهایی که مربوط به وزرای قبلی است در زمان کنونی و با توجه به فعالیت موثر و مستمر وزیرفعلی راه و شهرسازی از طرف برخی رسانه ها و در شبکه های اجتماعی جای تأمل دارد.

در ادامه تصریح شده است : اصلا موضوع استیضاح وزیر راه و شهرسازی در مجلس مطرح نبوده و نیست و شاهد این‌موضوع هستیم که از وقتی ایشان سکان وزارت راه و شهرسازی را بر عهده گرفتند تمامی امور چه در حوزه مسکن و چه حوزه حمل و‌نقل و‌ زیرساختی با شتاب بسیار بالایی در حال انجام هست.

بیشتر بخوانید:  توضیحات دبیر کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران برای خانه دار کردن مردم
مقالات مرتبط

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

محبوب ترین

نظرات اخیر