شنبه, اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۳
Homeصنایعرشد قیمت مسکن در تهران

رشد قیمت مسکن در تهران

در حالی که از تیرماه سال گذشته با تغییر وضعیت، خرید نان تنها با کارت بانکی مجاز اعلام شد، امروزه با گذشت بیش از یک سال و نیم ازاجرای این طرح خرید نان با کارت هدیه در نانوایی‌ها همچنان امکان‌پذیر است.

به نقل از خبر گزارش جهان صنعت نیوز، در قالب طرح جدیدی که وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد. مقرر گردید به منظور فراهم سازی امکان ردگیری فروش نان و پیشگیری از هدر رفت نان در نانوایی‌ها، خرید نان تنها از طریق کارت بانکی میسر باشد.

در این راستا وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز اعلام کرده بود. دولت قادر است اعلام کند چه تعداد نان توسط چه کسانی در کدام نانوایی خریداری شده است.

سوء استفاده از آرد یارانه‌ای نانوایی‌ها

حالا اما تجربه نشان می‌دهد که خرید نان با کارت هدیه بلامانع است. به این ترتیب کارت هدیه‌ای که فاقد مشخصات خریدار است. خود می‌تواند محملی برای سوءاستفاده تلقی شود و افرادی با هدف خرید نان برای مصارف غیرانسانی نسبت به خرید گسترده نان با استفاده از کارت هدیه اقدام کنند.

ارزانی نان در ایران سبب شده است برخی برای دامداری‌ها نسبت به خرید نان اقدام کنند. در این راستا برخی گزارش‌ها از سوء استفاده از آرد یارانه‌ای نانوایی‌ها خبر می‌دهند.

اخرین اخبار املاک و مسکن را در پارس آسیا کیا بیابید.

بیشتر بخوانید:  افزایش بهره بری آدورگستران آوان پارسه با ایزوکیا
مقالات مرتبط

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

محبوب ترین

نظرات اخیر