دوشنبه, تیر ۲۵, ۱۴۰۳
Homeاملاکرهن خانه با 300 میلیون تومان

رهن خانه با ۳۰۰ میلیون تومان

به نقل از خبرگزاری ایسنا

برخی از واحدهایی که با بودجه ۳۰۰ میلیون تومانی می‌توان رهن کرد، فاقد امکاناتی همچون، دسترسی خوب، پارکینگ، آسانسور، تعداد اتاق خواب بالاتر از یک عدد، و عمر بنای پایین هستند و به ندرت می‌توان واحدی را یافت که تمام امکانات را همزمان داشته باشد و یا همچنین به اصطلاح خوش نقشه باشد. برای مثال،  یک خانه در منطقه ۱۵ و در محله مسعودیه، با متراژ ۵۲ مترمربع، ۸ سال ساخت و دارای آسانسور، پارکینگ و انباری وجود دارد که از دسترسی مناسبی به مترو برخوردار نیست و یا محیط اتاق خواب آن، برای  استفاده از تخت خواب فضای مناسبی ندارد. به‌طور معمول، متراژ زیربنای این خانه‌ها بین ۴۵ تا ۱۱۵ مترمربع متغیر است.
بررسی فایل‌های مشاوران املاک نشلان می‌دهد، خانه‌های با متراژ بالاتر هم می‌توان رهن کرد، برای مثال یک خانه ۱۱۰ متری در نازی‌آباد و در منطقه ۱۶ تهران، با عمر بنای ۲۱ سال، بدون آسانسور و پارکینگ با رهن ۳۰۰ میلیون تومان و بدون اجاره ماهانه آگهی شده است؛ اما با توجه به قدمت این خانه، نباید از آن انتظار یک خانه امروزی و مدرن را داشت.
اگر دارای ۳۰۰ میلیون تومان بودجه برای رهن کامل یک خانه هستید  و نوساز بودن از درجه اهمیت بیشتری برای شما برخوردار است، باید اغلب به سراغ خانه‌هایی با متراژی بین ۴۵ تا ۸۰ مترمربع بروید و اگر موقعیت منطقه برای شما اولویت نیست، می‌توان با این مبلغ، به سراغ خانه‌های نوساز وبزرگ‌متراژ در مرکز و جنوب تهران و یا مناطقی که بافتی نسبتا قدیمی دارند بروید.
ا این بودجه می‌توان یک خانه در محله شوش و در منطقه ۱۸ تهران، با متراژ ۶۸ مترمربع و عمر بنای ۳ ساله و دارای یک اتاق خواب، آسانسور، پارکینگ و انباری و یا در نارمک و منطقه ۸ تهران، یک خانه ۵۵ مترمربعی و ۱۷ ساخت بدون پارکینگ، آسانسور و انباری را بدون اجاره رهن کرد.

بیشتر بخوانید:  فرمان اتمام کار املاکی ها

 

مقالات مرتبط

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

محبوب ترین

نظرات اخیر