سه شنبه, خرداد ۲۹, ۱۴۰۳
Homeاملاکرکورد پروژه های مسکن شکسته شد

رکورد پروژه های مسکن شکسته شد

وزیر راه و شهر‌سازی در پاسخ به ادعاهای یکی از دولتمردان دولت قبلی گفت: در دولت قبل برخی پروژه‌ها با ۶۰ تا ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در روزهای واپسین عمر دولت افتتاح می‌شد!
به نقل از خبرگزاری کیهان

مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهر‌سازی در مراسم افتتاح پروژه فرودگاه سقز، اظهار کرد: افتتاح ویدیوکنفرانسی فرودگاه سقز در دولت قبل و بدون فراهم شدن زیرساخت‌های آن یک کاری غیرحرفه‌ای بود.
وی با یادآوری اینکه پس از افتتاح حتی یک پرواز نیز از این فرودگاه انجام نشد چرا که از نظر ایمنی عملیات پرواز آماده نبود با انتقاد از اینکه برخی می‌گویند دولت قبل این فرودگاه را با ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی تحویل این دولت داد، افزود: در این فرودگاه دیوارهای اطراف و ساختمان‌های مورد نیاز نیز احداث نشده بود.
وزیر راه و شهر‌سازی با بیان اینکه در دولت قبل برخی پروژه‌ها با ۶۰ تا ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در روزهای واپسین عمر دولت افتتاح می‌شد گفت: بدون شک اگر فرودگاه سقز نیز از ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار بود در دولت قبل بهره‌برداری و پروازها در آن انجام می‌شد.
بذرپاش بیان کرد: تلاش کردیم حداکثر ایمنی را در این فرودگاه رعایت کنیم چون ایمنی در امر پرواز یک اصل اساسی است و تا بسیاری از تجهیزات کمک ناوبری و برج مراقبت و شرایط حفاظتی نباشد امکان پرواز فراهم نخواهد شد.
وی درباره برخی اظهارنظرها درخصوص راه‌آهن همدان- سنندج و پیشرفت بالای آن در دولت قبل، توضیح داد: برای افتتاح پروژه راه‌آهن سنندج نیز برخی از تکمیل بودن آن خبر می‌دهند در حالی که در دولت قبل اصلا این طرح راه نیفتاد تا دولت قبل بخواهد آن را تکمیل کنند. وقتی دولت قبل پروژه‌ای با ۷۰ درصد پیشرفت افتتاح می‌کرد، حتما آماده بودن بالای ۹۰ درصدی
یک پروژه یک دروغ است. برخی با مطرح کردن این سخنان قصد دارند زحمات مدیران و مشاوران زحمتکش این دولت را زیر سؤال ببرند.
وزیر راه و شهر‌سازی یادآور شد: پس از سفر نخست رئیس‌جمهور به استان کردستان و دستور ویژه وی برای تکمیل این طرح، استاندار و شرکت فرودگاهی پیگیری‌ها را انجام دادند و سایر امکانات لازم با توجه با شرایط جغرافیایی این فرودگاه از جمله برج مراقبت، سالن و عملیات پروازی آماده شد.
سخنگوی دولت:
دولت پروژه ناتمام افتتاح نمی‌کند
علی بهادری جهرمی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: تکمیل و بهره‌برداری پروژه راه‌آهن همدان – سنندج، افتتاح واقعی فرودگاه سقز، تحویل ۲۹۰۰ واحد مسکونی و افتتاح چندین طرح عمرانی و زیرساختی مهم دیگر در سومین سفر رئیس‌جمهور به استان کردستان محقق شد.
سخنگوی دولت گفت: دولت سیزدهم
نه ادعای هدیه ناتمام دارد، نه پروژه ناتمام افتتاح می‌کند.

بیشتر بخوانید:  رکورد جدید صدور پروانه های ساختمانی

آخرین اخبار املاک و مسکن را در پارس آسیا کیا بیابید.

مقالات مرتبط

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

محبوب ترین

نظرات اخیر