دوشنبه, تیر ۴, ۱۴۰۳
Homeمتفرقهصادرات آب داماش به کشورهای خلیج فارس با کمک ایزوکیا

صادرات آب داماش به کشورهای خلیج فارس با کمک ایزوکیا

شرکت آب معدنی داماش گیلان در خرداد ماه سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را با ساخت اولین کارخانه بزرگ تمام اتوماتیک تولید آب معدنی بسته بندی شده در استان گیلان آغاز کرد.

کارخانه داماش به گونه ای طراحی شده که در تمامی فرآیند تولید کوچکترین لطمه ای به محیط زیست وارد نکرده و طبیعت زیبا و توریستی منطقه را خدشه دار نسازد.

معرفی روستای داماش:
می توان از روستای داماش به عنوان زمردی سبز در دل طبیعت سبز و با طراوت گیلان نام برد. روستایی بکر و توریستی با بیشینه ای کهن که میزبان چشمه های آب معدنی ( معجزه ای از دل طبیعت) و گونه ای نادر از نوعی گل به نام سوسن چلچراغ می باشد.

ویژگی های آب معدنی داماش:
آب نقش عمده ای در تمام فرآیندهای فیزیکی و شیمیایی بدن انسان داراست. از جمله در مکانیزم انتقال اکسیژن، مواد غذایی و معدنی و دیگر موادی که در داخل و خارج ساختار سلولی بدن حرکت می کنند.

آب اساس ایمنی بدن را تشکیل داده و با عفونتهای ویروسی و باکتریایی می جنگد.

داماش یکی از آب معدنی های معروف به شمار می آید که دارای سختی ۸۰ میلی گرم بر لیتر و TDS ( کل ذرات معلق یا املاح معدنی) ۱۱۷ میلی گرم بر لیتر می باشد و املاح معدنی مفید نظیر پتاسیم، کلسیم، منیزیم و سدیم را داراست.

آب معدنی داماش موجب نرمی و لطافت پوست می شود. زیرا مقدار زیادی سیلیکا دارد که سلولهای اسفنجی که در حد فاصل الیاف کلاژن و الاستین یافت می شوند را قوی می سازد و همچنین باعث دفع سنگ کلیه می شود.

بیشتر بخوانید:  پروژه های مهندسی برق و عمران با کمک ایزوکیا افزایش بهره وری

بعلت اینکه میزان کلسیم و منیزیم این آب معدنی مناسب است و مقدار اکسالات کلسیم را کاهش می دهد و باعث جلوگیری از بوجود آمدن سنگ کلیه می شود.

شایان ذکر است شرکت آب معدنی داماش از شرکت های زیرمجموعه این گروه بوده که با مشاوره های مرکز ایزو کیا به توانایی اخذ انواع ایزو نایل امده است.

مقالات مرتبط

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

محبوب ترین

نظرات اخیر