دوشنبه, تیر ۲۵, ۱۴۰۳
Homeاملاک101 املاک شهرداری بازپس گرفته شد

۱۰۱ املاک شهرداری بازپس گرفته شد

به گزارش فردای اقتصاد :

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: از ۱۰۱ ملک شهرداری که باز پس گرفته‌ایم، ۴۳ ملک در منطقه یک بوده که از املاک افراد مطرح بوده است.

ایلنا: داوود گودرزی با بیان اینکه آمار املاک تصرف شده که تا کنون بازگشته به تفکیک مناطق مشخص شده است، اظهار کرد: عدد املاک تصرف شده بسیار زیاد است، اما در کنار سازمان املاک در تلاش هستیم که سامانه جامع املاک تکمیل شود و املاک را به طور دقیق شناسایی کنیم.

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران همچنین تصریح کرد: این شناسایی انجام خواهد شد تا ببینیم املاک در چه مناطقی واقع شدند و یا بدانیم آیا بر اساس قرارداد واگذار شده یا خیر؟ و یا اینکه قرارداد به اتمام رسیده یا باید تمدید شود؛ چراکه تمام این املاک واگذار شده غیرقانونی نیست و ممکن است تنها مهلت قرارداد به اتمام رسیده باشد.

وی همچنین تصریح کرد: در مجموع در حال انجام اقدامات لازم در خصوص املاک واگذار شده شهرداری هستیم اما هنوز به سرانجام نرسیدیم.

گودرزی گفت: در خصوص املاکی که وضعیت آنها مشخص و قطعی شده یک به یک جلو می رویم و معطل نمی مانیم که سامانه جامع املاک کامل شود.

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با بیان اینکه وقتی به این می‌رسیم که ملکی در منطقه ای به اشتباه تصاحب شده، به املاک شهرداری برمی گردانیم، یادآور شد: تاکنون ۱۰۱ فقره از املاک را باز گرداندیم که از این تعداد ۴۳ ملک در منطقه یک و متعلق به افراد مطرح بوده است.

وی تأکید کرد: شهردار منطقه یک و مجموعه مدیریت شهری با قاطعیت ایستادند و توانستیم این املاک را بازگردانیم که البته کار آسانی نبود.

بیشتر بخوانید:  نوسان دلار تاثیری بر قیمت نهضت مسکن ندارد

لینک کوتاه

مقالات مرتبط

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

محبوب ترین

نظرات اخیر