جمعه, خرداد ۴, ۱۴۰۳
Homeآموزش املاکچهارقلوها صاحب خانه شدند

چهارقلوها صاحب خانه شدند

به نقل از ایسنا :

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: در بودجه سال ۱۴۰۲ مقرر شده برای خانواده‌های دارای فرزندان ۴ قلو به بالا، مسکن رایگان واگذار شود.

به گزارش ایسنا، دکترانسیه خزعلی ضمن عیادت از مادر جوان مینودشتی که صاحب فرزندان پنج قلو شده است، گفت: در بودجه سال ۱۴۰۲ مقرر شده برای خانواده‌های دارای فرزندان ۴ قلو به بالا، مسکن رایگان واگذار شود که این قانون، مجزا از قانون جوانی جمیت است، چرا که در قانون جوانی جمعیت، والدین مکلف هستند به صورت اقساط هزینه مسکن را بپردازند، اما در این طرح ویژه، واگذاری مسکن به خانواده ۴قلوها و بیشتر، به صورت کاملا رایگان انجام می شود.

خزعلی در ادامه این دیدار با حضور در بخش زنان و زایمان بیمارستان بقیه الله(عج) با تعداد دیگری از مادران از جمله ۳ مادر دارای فرزندان دو قلو نیز گفتگو و در جریان درمان و سلامت آنها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده،؛ گفتنی است زوج مینودشتی، که دارای یک فرزند پسر ۶ ساله بودند، روز گذشته صاحب فرزندان پنج قلو شدند که در بخش نوزادان(NICU) تحت مراقبت‌های ویژه هستند و اسامی این فرزندان نیز بنا به نامه تقدیمی این زوج به رهبر معظم انقلاب به نامهای زهرا، سارا، مریم، احمد و محمد نامگذاری شده است.

بیشتر بخوانید:  بافت فرسوده و نهضت ملی ساختمان
مقالات مرتبط

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

محبوب ترین

نظرات اخیر