سه شنبه, خرداد ۲۹, ۱۴۰۳
Homeآموزش املاکتوسعه و پیش رفت صنعت توسعه انرژی های تجدید پذیر با ایزوکیا

توسعه و پیش رفت صنعت توسعه انرژی های تجدید پذیر با ایزوکیا

شرکت علم و توسعه رسانا با همکاری مرکز و مشاوره ایزوکیا در زمینه صدور و دریافت گواهینامه های ایزو مفتخر به دریافت ایزوهای جهانی گردیده است.

گروه صنعتی رسانا فعالیت خود را در سال ۱۳۸۸ با هدف ارائه تکنولوژی های نوین در حوزه انرژی های تجدید پذیر آغاز نموده است. این گروه با فراهم آوردن فضای مبتنی بر دانش موفق به ایجاد بستری برای هم افزایی و همکاری نخبگان جوان و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در حوزه انرژی های نو شده است. بر همین اساس این مجموعه مفتخر به دریافت نشان دانش بنیان بعنوان نخستین گروه از شرکت های فناور در کشور در سال ۱۳۹۳ شده است. در سالهای متمادی فعالیت گروه صنعتی رسانا، این مجموعه در بخش های مختلفی از جمله طراحی، تولید و تامین زیرساخت های حوزه انرژی های تجدید پذیر از جمله ذخیره ساز های انرژی، باتری های لیتیومی، اینورترهای خورشیدی و … شده است. همچنین به کمک ارتباطات بسیار خوبی که در عرصه بین الملل فراهم آورده، زمینه را برای استفاده از ظرفیت های بسیار گسترده و وسیع تکنولوژی های نوین در کشورهای پیشرفته و همچنین کسب دانش و تجربه و اخذ لیسانس و انتقال تکنولوژی های پیشرفته در صنایع زیرساختی انرژی های تجدید پذیر به کشور نموده است.

پس از یک دهه تلاش مستمر در حوزه انرژی های تجدید پذیر، گروه صنعتی رسانا مفتخر به همکاری با بیش از ۵۰ مجموعه صنعتی و تولیدی کشور با بیش از ۲۰۰ پروژه موفق اجرا شده در سطح کشور می باشد. این گروه در تلاش است تا با سرمایه گذاری در توسعه انرژی های تجدید پذیر در کشور، علاوه بر رشد و شکوفایی این صنعت، بستری برای جذب و ماندگاری نخبگان و استعدادهای علمی کشور و استفاده هر چه بیشتر از این ظرفیت های علمی را فراهم آورد.

بیشتر بخوانید:  پرداخت آسان وام نوسازی در بافت‌های فرسوده
مقالات مرتبط

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

محبوب ترین

نظرات اخیر